Orhan Özekinci’nin Romanı ”Kaybetmeden Önce” Çıktı!

16.10.2019
1.129
A+
A-
Orhan Özekinci’nin Romanı ”Kaybetmeden Önce” Çıktı!

 

İtibar dergisinde yayınlanan şiir ve yazılarıyla tanıdığımız genç şair Orhan Özekinci, ilk romanı ‘’Kaybetmeden Önce’’nin çıktığını twitter hesabı üzerinden duyurdu. Profil Kitap’tan çıkan ‘’Kaybetmeden Önce’’ 168 sayfa olup geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu.

 

“Kör biri, görmeye başlayınca her gördüğüne inanırmış derler. Özge güldü ama kederle güldü. Kederin en olmadık yerlere gizlendiğini çok önceden, gerçeklerden öğrenmiştim. Gerçekler, umudu olanlar içindir. Onlar neyin yalan, neyin sahici olduğunu bilmek zorundadır.
Ben değilim.”
Kaybetmeden Önce, rüyanın en güzel yerinde uyananların hikâyesi…
Orhan Özekinci; geçmişi kalbinde bir yara gibi taşıyanları, hikâyesi hikâyesine denk gelen hayatları, hiç yaşanmayacaklara inananları buluşturduğu bu ilk romanıyla, okurlara geçmiş ve an arasında gidip gelen sürükleyici bir okuma deneyimi sunuyor.

 

 

 

Kim Ne Dedi?

Cins Dergisi Genel Yayın Yönetmeni ve televizyon programcısı İsmail Kılıçarslan:

‘’Bir hayırlı olsun da benden sana kardeşim. Bahtı açık olsun.

Yazar Aykut Ertuğrul da ‘’Hayırlı olsun Orhan, muhatabını bulsun’’ ifadelerini kullandı.

Bu iki ismin yanı sıra Furkan Çalışkan, Cengizhan Konuş, Rıdvan Tulum, Said Yavuz, Ali Emre, Mustafa Timuri, Serdar Tuncer, Raşit Ulaş Gökhan Ergür, Mustafa Akar ve Münir Üstün gibi isimler de tebriklerini ve iyi dileklerini ilettiler.

Orhan Özekinci Kimdir?

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.