AHBAP PLATFORMUNDAN ANLAMLI FAALİYET

20.01.2019
219
A+
A-
AHBAP PLATFORMUNDAN ANLAMLI FAALİYET

 

Türkiye genelinde Kızılay aracılığıyla bir kampanya başlatan AHBAP, Isparta’da da kan ve kök hücre bağışında bulunarak ihtiyaç sahibi hastalara umut olacak.

 

 

ahbap ı

Haluk Levent’in kurduğu ve kısa sürede pek çok alanda etkinlik ve sosyal sorumluluk projelerine imza atan AHBAP bu projelere bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz cumartesi günü 10.30’da başlayan kan ve kök hücre bağışı kampanyası Valilik Meydanı önünde bulunan Kızılay tırında gerçekleştirildi.

     SOĞUK HAVAYA RAĞMEN SOKAKTAYDILAR

Dayanışmayı, paylaşımı ve sevgi üzerinden aidiyete dayalı değerleri topluma tekrar hatırlatan AHBAP Platformu, geçtiğimiz gün kırk iki şehirde bağış kampanyası düzenledi. Bağış yapılan şehirlerden biri de Isparta’ydı. Isparta’daki Ahbap’lar soğuk havaya rağmen Türk Kızılayı’na destek oldular. Gençlerin bu anlamlı hareketine Ahbap Platformu kurucusu Haluk Levent’den de destek geldi.

 

 

ISPARTALI HALK DA DESTEKLEDİ

Geçtiğimiz gün Isparta Valilik Meydanı’nda bulunan Kızılay aracında kan bağışı yapan gençler, sokaktan geçen halkı da kan ve kök hücre bağışı konusunda bilgilendirdiler.  Günün sonunda 88 kan bağışı ve 41 kök hücre alımı gerçekleştirildi.

 

ETİKETLER: , ,
Abdurrahman GÜZEL
Abdurrahman GÜZEL
muaddelkalem@gmail.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.